NATBORD af Nesna IKEA.

NATBORD af Nesna IKEA.
3982976. NATBORD af Nesna IKEA.

Højde 45 cm
Bredde 36 cm
Dybde 34 cm.

Brugsslitage, pletter ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 45 cm
Bredde 36 cm
Dybde 34 cm.

Brugsslitage, pletter ridser.

Antal besøg: 855