ANTIKKE VANDRESTOKKE INKLUSIVE KAM.

3982914. ANTIKKE VANDRESTOKKE INKLUSIVE KAM.

Herunder en vandrestok med bambusskaft og hornhåndtag, en vandrestok med hornhåndtag og malacca-skaft og en vandrestok med en forgyldt metaltop med kam og træskaft (87,5 cm lang). (3).

stok med kam, hylse mangler på bunden, forskellige skrammer og mærker på skaftet.
Bambusskaftspind, lille spån til enden af håndtaget
malacca, virker generelt fint.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 171