SOFAGRUPPE, begyndelsen af det 20. århundrede, Art Nouveau, 7 dele.

398208. SOFAGRUPPE, begyndelsen af det 20. århundrede, Art Nouveau, 7 dele.

Sofalængde 130 cm, højde 110 cm, sædehøjde 69 cm, dybde 60 cm.
2 lænestole højde 100 cm, sædehøjde 61 cm, dybde 57 cm, bredde 53 cm.
4 stol højde 92 cm, sædehøjde 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 999