KIMONO/YUKATA, 20. århundrede.

398195. KIMONO/YUKATA, 20. århundrede.

Polstret bælte medfølger, længde ca 165 cm.

Brugsslitage, delvist løse sting.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 959