SIMON LEGALD. "Form Table", grå linoleum og eg, Normann Copenhagen, Danmark.

3980602. SIMON LEGALD. "Form Table", grå linoleum og eg, Normann Copenhagen, Danmark.

Et "Form Table 95 x 200 cm" fra Normann Copenhagen. Bordplade med grå linoleum, ben af eg.
Højde: 74 cm.
Længde: 200 cm.
Bredde: 95 cm.

Mindre brugsspor, herunder enkelte ridser, hakker og mærker/pletter på bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 74 cm.
Længde: 200 cm.
Bredde: 95 cm.

Antal besøg: 250