Sæt KOBBER OG MESSING, 1800/2000 århundrede.

397993. Sæt KOBBER OG MESSING, 1800/2000 århundrede.

Partiet indeholder blandt andet bulkgryder og forme af messing, kedel, smørspand i kobber. En form og en bulkpotte mærket Skultuna.

Slitage, skader, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, skader, buler.

Antal besøg: 1.009