SKULPTUR, figurgruppe, Capodimonte, Italien. 1900-tallet.

397823. SKULPTUR, figurgruppe, Capodimonte, Italien. 1900-tallet.

Gruppe af musikere på sokkel.
Højde 74 cm.
Længde 53 cm.
Bredde 38 cm.

Alder og Brugsslitage.
Klaveret og violinen med reparationer, slidmærker og afslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gruppe af musikere på sokkel.
Højde 74 cm.
Længde 53 cm.
Bredde 38 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.118