KRYSTALLYSE, Empire-stil, messing, 5 lysestager, 5 lyspunkter, 20. århundrede.

397778. KRYSTALLYSE, Empire-stil, messing, 5 lysestager, 5 lyspunkter, 20. århundrede.

9 lette manchetter i blåt glas medfølger.
Højde ca 69 cm til loftroset.
Diameter 46 cm.

Alder og Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 69 cm til loftroset.
Diameter 46 cm.

Alder og Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 2.702