LANTHUSHÅLLNING. Undervisning i landhusholdning for Skaraborg amt.

397661. LANTHUSHÅLLNING. Undervisning i landhusholdning for Skaraborg amt.

Uddannelse i landhusholdning for Skaraborg Amts almue i spørgsmål og svar Mariestad, Lewerentz's Enka, 1821. Uskåret ex. 3 siders rettelser, 124 sider, 4 ekstra tabeller, en ekstra plade.

brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

brugsspor.

Antal besøg: 822