VAS, "Negro", Ingrid Atterberg, fra samlingen Ekeby Verkstad, Upsala-Ekeby, keramik, omkring midten af det 20. århundrede.

397633. VAS, "Negro", Ingrid Atterberg, fra samlingen Ekeby Verkstad, Upsala-Ekeby, keramik, omkring midten af det 20. århundrede.

Nummer 2137. Signeret Abg.
Højde ca 45 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nummer 2137. Signeret Abg.
Højde ca 45 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.399