LÅSEKASSE OG ÆSKE, sølv og sterlingsølv, 20. århundrede.

3976172. LÅSEKASSE OG ÆSKE, sølv og sterlingsølv, 20. århundrede.

Lågkasse med drevet indretning 9x7x1,8 cm.
Oval æske, massiv ring sølv. 55x42mm
Samlet vægt ca. 155 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca. 155 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 192