OKÄND KONSTNÄR. Figursammensætning med buddha.

3975694. OKÄND KONSTNÄR. Figursammensætning med buddha.

Olie på lærred, 143 x 100 cm, karmmål 163 x 121 cm, 18./20. årh.

Almindelig overfladeslid. Duplikeret lærred.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 2.059