AFTENTASKER, perlebroderi, første halvdel af det 20. århundrede.

397565. AFTENTASKER, perlebroderi, første halvdel af det 20. århundrede.

Sort taske, længde 17 cm, højde 11 cm Hvid taske, længde 15 cm, højde 10 cm Brun taske, længde 15 cm, højde 9 cm Lyseblå taske, længde 12 cm, højde 13,5 cm.

Slid og nogle perler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid og nogle perler mangler.

Antal besøg: 1.178