SKAB, malet med forgyldning, 1800-tallet.

3975548. SKAB, malet med forgyldning, 1800-tallet.

Længde 109, bredde 59, højde 114 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, færdiggjort, senere malet, renoveret, låsen griber ikke.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.376