SIDESKAB, fineret eg, skåret dekoration med æble.

397480. SIDESKAB, fineret eg, skåret dekoration med æble.

Underdel med skab og 2 skuffer.
Højde 191 cm, bredde 125 cm, dybde 50 cm.

Finer skader, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Finer skader, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 984