SIDESKAB, fineret eg, tidligt 20. århundrede, Art Nouveau.

397466. SIDESKAB, fineret eg, tidligt 20. århundrede, Art Nouveau.

Højde 210 cm, bredde 128 cm, dybde 60 cm.
Beslag i hamret smedning, underdel med hylder og skuffe.

Brugsslitage, pletter og finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.129