Et moderne Mio skrivebord.

Et moderne Mio skrivebord.
3974039. Et moderne Mio skrivebord.

Længde ca 119 cm
Højde ca. 78 cm
Bredde ca. 58 cm.

Mangler håndtag. Brugsslitage, malingsgnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 119 cm
Højde ca. 78 cm
Bredde ca. 58 cm.

Antal besøg: 528