SKULPTUR, bronze, kvindefigur forestillende Retfærdighed, senere støbning.

397234. SKULPTUR, bronze, kvindefigur forestillende Retfærdighed, senere støbning.

Højde 23 cm inkl. sokkel af marmor, senere støbt, signeret Bronze JB Deposé.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.615