3972045. QUADCYKEL, Yamaha Big Bear 350 4X4.
Registreringsnummer: PMG877
Mærke: Yamaha YFM350FW 3HN
Køretøjsår: 1992
Farve: Blå
Køretøjets status: Installeret siden 08/09/1998
Forbud mod brug: Nej
Antal tidligere ejere: 8.
Brugsslitage, slid, ridser og mærker.
Funktionstest: OK
Ting, der er noteret.
Det lugter af benzin omkring olieflasken.
Vogn i billede inkluderet
Tilgængelig til visning på Västerled 2 i Sandviken.
Registreringsnummer: PMG877
Mærke: Yamaha YFM350FW 3HN
Køretøjsår: 1992
Farve: Blå
Forbud mod brug: Nej
Antal tidligere ejere: 8.
Funktionstest: OK
Ting, der er noteret.
Vogn i billede inkluderet