VASE og KANDE, majolica, 1800/2000 årh.

397146. VASE og KANDE, majolica, 1800/2000 årh.

Højde ca 24 cm.

Krakelering, mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 24 cm.

Antal besøg: 682