GLASSÅL, "Corona", Lars Hellsten, Orrefors, sign.

397050. GLASSÅL, "Corona", Lars Hellsten, Orrefors, sign.

Mærket nedenfor: Orrefors LH 4384-33.
Højde 7 cm.
Diameter 25 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 7 cm.
Diameter 25 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.645