OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurkomposition, farvelitografi, signeret og nummereret 215/330.

396945. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurkomposition, farvelitografi, signeret og nummereret 215/330.

Klingens samlede mål, 57 x 41,5 cm.
Ikke vædret.

Lidt snavset, malertape på bagsiden, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke vædret.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 568