ARMBÅNDUR, 3 stk, herre, Lagonda og Lanco.

396868. ARMBÅNDUR, 3 stk, herre, Lagonda og Lanco.

Lanco, manuel, urværk FHS/ST cal 96, urskivediameter ca 28 mm. Lagonda World Champion Clipper, stål, manuel, urskivediameter ca 29 mm. Lagonda Commander, guld dobbelt, manuel, urværk Förster cal 50, urskivediameter ca 27 mm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.027