DAGBED, Backmans Møbler, Umeå. 1940'erne.

3968138. DAGBED, Backmans Møbler, Umeå. 1940'erne.

Knaphæftet madras.

Længde 195, bredde 90, højde 45 cm.

Brugsslitage. Mangler nogle knapper.

Få foretaget en gratis vurdering!

Knaphæftet madras.

Antal besøg: 1.072