TYRA LUNDGREN. FUGL, træsnit, signeret og dateret 1943.

396745. TYRA LUNDGREN. FUGL, træsnit, signeret og dateret 1943.

24,5 x 37 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Dedikation slettet.

Kunstner/designer

Tyra Lundgren (1897–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

24,5 x 37 cm.

Dedikation slettet.

Kunstner/designer

Tyra Lundgren (1897–1979)

Antal besøg: 2.395