OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kompositioner, olier på lærred, signeret Stennacke.

396723. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kompositioner, olier på lærred, signeret Stennacke.

38 x 23 cm 55 x 65 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 23 cm 55 x 65 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 669