WALDEMAR BERG. Figurer, akvarel, signeret.

396553. WALDEMAR BERG. Figurer, akvarel, signeret.

Billedstørrelse 23,5 x 27,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 944