BØRNEVIOLIN, med snor, umærket.

3964474. BØRNEVIOLIN, med snor, umærket.

Længde ca. 55. Med etui.

Ikke fuldt gennemgået. Brugsslitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 55. Med etui.

Antal besøg: 189