GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. Akvarel, signeret og dateret 96.

396367. GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. Akvarel, signeret og dateret 96.

Silkeshäger, Lillholmsfjärden, Öland 12/7.
Ca. 42x29 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Gunnar "Gebbe" Björkman (Født 1945)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 42x29 cm.

Kunstner/designer

Antal besøg: 849