COUNTBALL, Burroughs, 20. århundrede.

3961904. COUNTBALL, Burroughs, 20. århundrede.

Længde 23, bredde 33, højde 23 cm.

Brugsslitage, ikke kontrolleret, ingen funktionsgaranti ydet, muligvis manglende dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 131