TOM MOSLEY. Olie på lærred, komposition, signeret a tergo.

3960783. TOM MOSLEY. Olie på lærred, komposition, signeret a tergo.

Dimensioner: 50 x 50 cm.

Overfladeslitage, revner, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: 50 x 50 cm.

Antal besøg: 242