LARS BERTLE. „Bohuskysten“, akvarel, signeret Bertle.

3960001. LARS BERTLE. „Bohuskysten“, akvarel, signeret Bertle.

43 x 68 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Tema

Lars Bertle: Part 2

Få foretaget en gratis vurdering!

43 x 68 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Tema

Lars Bertle: Part 2

Antal besøg: 209