BERTIL HALLBERG. Vinterlandskab, 2 stk., olie på lærred, sign.

395998. BERTIL HALLBERG. Vinterlandskab, 2 stk., olie på lærred, sign.

Dagmål 44 x 64 cm Foldemål 45 x 65 cm.
Dagstørrelse 49 x 60 cm.
Foldemål 50 x 61 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 49 x 60 cm.
Foldemål 50 x 61 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 6.759