GUSTAV ADON. "Røhætte", olie på lærred, signeret.

395983. GUSTAV ADON. "Røhætte", olie på lærred, signeret.

Dagstørrelse 36,5 x 44,5 cm.
Foldemål 38 x 46 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Gustav Adon (1922–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 36,5 x 44,5 cm.
Foldemål 38 x 46 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Gustav Adon (1922–1998)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.170