LOFTSLAMPE, IKEA, glas, „kolbe“, 1970'erne.

3958895. LOFTSLAMPE, IKEA, glas, „kolbe“, 1970'erne.

Loftslampe i form af en pære med en gul stikkontakt.
Lampeskærm højde ca. 43 cm.

Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti. Brugsslitage med mærker og ridser på metallet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lampeskærm højde ca. 43 cm.

Antal besøg: 168