ANDERSSON, lænestole, et par, „Tilde“, 21. årh.

3958399. ANDERSSON, lænestole, et par, „Tilde“, 21. årh.

Lænestole, et par, klubmodel. Badge markeret. Stofbetræk med ben lavet af eg.
Bredde 86, sædehøjde 43 cm. Højde 82 cm.

Pletter findes på puder. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 380