STÅENDE BORD, aluminium/rustfrit stål.

3955410. STÅENDE BORD, aluminium/rustfrit stål.

Højde ca. 110 cm.
Diameter ca. 40 cm.

Brugsslitage samt ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 110 cm.
Diameter ca. 40 cm.

Antal besøg: 150