TE-SÆT, 8 dele, Gabriel keramik.

395500. TE-SÆT, 8 dele, Gabriel keramik.

Tekande.
6 tekopper med underkopper.
Skål, diameter ca. 18 cm.

Brugsslitage, krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tekande.
6 tekopper med underkopper.
Skål, diameter ca. 18 cm.

Brugsslitage, krakelering.

Antal besøg: 3.747