SALONGRUPPE, 5 stk., Louis XV-stil, ca. 1900.

395492. SALONGRUPPE, 5 stk., Louis XV-stil, ca. 1900.

Valnød. Rigt skåret indretning. Blomsterpolstring. Længde ca. 143 cm.
Stole, et par. Lænestole, et par.

Brugsslitage. Mindre pletter, indtørret polstring.
En stol med reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

En stol med reparation.

Antal besøg: 1.028