CHANEL, armbånd, sterlingsølv.

3952835. CHANEL, armbånd, sterlingsølv.

Stemplet 925 og utydelige frimærker.
2 splittede kan åbnes.
Indvendige mål ca. 60x55 mm.
Vægt 60 gram.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 splittede kan åbnes.
Indvendige mål ca. 60x55 mm.
Vægt 60 gram.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 776