NATSBORD, teaktræ, Severin Hansen, Haslev Möbelfabrik, Danmark.

395120. NATSBORD, teaktræ, Severin Hansen, Haslev Möbelfabrik, Danmark.

Fineret i teaktræ. En kasse med en underliggende hylde i flettet rattan Længde 50, bredde 35, højde 50 cm.

Brugsslitage, ridser og enkelte mindre skader på rattan.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.414