C GÖRAN KARLSSON. „Familie“.

C GÖRAN KARLSSON. „Familie“.
3950711. C GÖRAN KARLSSON. „Familie“.

Farvelitografi, dimensioner inde i passepartout 63,5 x 47,5 cm. Signeret, dateret og nummereret C. Göran Karlsson 69, 22/200. Rammemål 80 x 62 cm.

Gulnet. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

C Göran Karlsson (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

C Göran Karlsson (Født 1944)

Antal besøg: 272