3949888. SURROUND SYSTEM, Onkyo, Canton, 21. århundrede.
Modtager, Onkyo TX-NR609.
4 surroundhøjttalere, Canton CD 200.
1 centerhøjttaler, Canton CD 250.
1 subwoofer, Canton AS 225 SC.
Brugsslitage, mærker. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.