RAINE NAVIN. "Sommerdag", akvarel, signeret.

394917. RAINE NAVIN. "Sommerdag", akvarel, signeret.

17,5 x 23,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

17,5 x 23,5 cm.

Antal besøg: 948