VICKE LINDSTRAND. Lampefod, Kosta, sign.

394903. VICKE LINDSTRAND. Lampefod, Kosta, sign.

Højde 30 cm inklusiv lampefod.

Alder og Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Kunstner/designer

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Kunstner/designer

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besøg: 2.126