STURE HEDSTRÖM. SAMEKNIFE, helhorn, signeret SH, dateret 89.

3947848. STURE HEDSTRÖM. SAMEKNIFE, helhorn, signeret SH, dateret 89.

Længde 22 cm inkl. vagina.
Bladlængde 10 cm.

Brugsslitage, brudt spids.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 22 cm inkl. vagina.
Bladlængde 10 cm.

Brugsslitage, brudt spids.

Antal besøg: 888