KLEINBRONZE. Hollandsk pige med vandkande.

394678. KLEINBRONZE. Hollandsk pige med vandkande.

Solid poleret bronze, dateret omkring 1900, usigneret. højde ca. 15 cm, stativ 4 x 4 cm.

Delvist gnidet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvist gnidet.

HannoVerum
Antal besøg: 1.686