LACKTABLETT. Indretning af et rummeligt landskab med bjerge, pagoder, træer og en fiskerbåd.

394646. LACKTABLETT. Indretning af et rummeligt landskab med bjerge, pagoder, træer og en fiskerbåd.

Kina, dateret midten af det 20. århundrede. mål ca. 62x32x6 cm.

Stativ og højre håndtag med chips.

Få foretaget en gratis vurdering!

HannoVerum
Antal besøg: 718