Tuula Joutsen (1961), multitryk, 'Vind'.

3946033. Tuula Joutsen (1961), multitryk, 'Vind'.

Tuula Joutsen (1961), multipel tryk, 'Vind', signeret for hånd og dateret nederst til højre: '85',
Dimensioner ca.: 50 x 72 cm.

Alderstilpasset tilstand med tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner ca.: 50 x 72 cm.

Antal besøg: 172