VINGLAS, 11 stykker, formentlig Hovmantorp, midten af 1900-tallet.

394523. VINGLAS, 11 stykker, formentlig Hovmantorp, midten af 1900-tallet.

Udskåret facetdekoration. Højde 14,5 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvis Kantstødt kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 874